Vælg en side

Nibe Ungdomsklub ()

Nibe Ungdomsklub danner rammerne for et trygt og åbent ungemiljø. De unges medbestemmelse er en vigtig parameter i vores værdigrundlag. Vi har et diskotek, en café, poolbord, bordtennisbord, bordfodbold, en sal hvor man kan spille bold, storskærm med PS4, og ellers kan man bare hænge ud med sine venner. De voksne har altid tid til en snak om stort og småt, og det sociale samvær er en stor del af klubbens DNA. Vi serverer ofte noget lækkert at spise såsom frugt, enkle madretter, kage med mere, og det er gratis at spise med.

Vi afholder flere gange om året aktiviteter og turer ud af huset!

Tilmeld Nibe Ungdomsklub

ALDER
Du skal være fyldt 12 år og 3 mdr..

Holdnummer

Max 9999 tilmeldinger

Sted Nibe Ungdomsklub

Tid

Tilmeldingsfrist: lørdag 31. jul 2021 kl. 00:00

Pris Deltagelse er gratis

Tilmeld

Flere hold i kategorien: