Nibe Ungdomsklub

Nibe Ungdomsklub

Vi har et diskotek, en café, poolbord, bordtennisbord, bordfodbold, en sal hvor man kan spille bold, storskærm med PS4...

Læs mere eller tilmeld dig herunder…

Nibe Ungdomsklub danner rammerne for et trygt og åbent ungemiljø. De unges medbestemmelse er en vigtig parameter i vores værdigrundlag. Vi har et diskotek, en café, poolbord, bordtennisbord, bordfodbold, en sal hvor man kan spille bold, storskærm med PS4, og ellers kan man bare hænge ud med sine venner. De voksne har altid tid til en snak om stort og småt, og det sociale samvær er en stor del af klubbens DNA. Vi serverer ofte noget lækkert at spise såsom frugt, enkle madretter, kage med mere, og det er gratis at spise med.

Vi afholder flere gange om året aktiviteter og turer ud af huset!

For mere info om klubben se og følg os på dette link: UngAalborg Nibe | Facebook

 

Nibe Ungdomsklub

Tid og Sted Klubbens åbningstider:

Lige uger:
Mandag og onsdag kl 18.30 – 21.30

Ulige uger:
Tirsdag og torsdag kl 18.30 – 21.30

Alder Fra 12 år til og med 19 år
Holdnummer
Max tilmeldinger 9999
Sted Nibe Ungdomsklub
Tilmeldingsfrist mandag 31. jul. 2023 kl. 00:00
Pris Deltagelse er gratis

Tilmeld

I samme kategori